Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi

“Sağlık sektöründe, laboratuvarlarda, ilaç depolarında ve kan bankacılığında kritik bir rol oynayan sıcaklık ve nem takip sistemimiz, ürünlerinizin güvenliğini her zaman kontrol altında tutmanıza olanak sağlıyor. Bu otomasyon çözümü sayesinde, dünyanın her yerinden internet üzerinden sıcaklık ve nem değerlerini takip edebilir, ürünlerinizin çevresel koşullarının güvenli sınırlar içinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sistemimiz, farklı marka ve modeldeki Datalogger cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre çalışarak esnek bir kullanım sunar. Bulut tabanlı yapısı ile soğuk odalar, biyomedikal dolaplar ve depolar gibi çeşitli alanlardan gelen verileri izlemenizi, kaydetmenizi ve değerlendirmenizi kolaylaştırır. Veri güvenliğini önceliklendirerek, toplanan verileri güvenli bir şekilde saklıyoruz.

Kullanıcı dostu ara yüzümüz, verilere ilişkin geçmiş veya anlık kayıtları görüntülemenize, bu verilere dayalı grafikler oluşturmanıza imkan tanır. Tanımlanan eşik değerler doğrultusunda, alarm durumundaki sensörler renk değişimi ve uyarılarla dikkat çekerken, kullanıcılara ve yetkililere SMS, e-posta ve Text2Speech bildirimleri ile erken önlem alma şansı verir.

Sıcaklık ve nem takip sistemimiz ile ürünlerinizin güvenliğini en üst düzeyde tutun ve veri analizindeki kolaylıkla zamandan tasarruf edin.”